fbpx

בעלי עסקים, הלוואות חוץ בנקאיות החל מ-1,000,000₪ במיוחד בשבילכם.

לקבלת ייעוץ חינם השאירו פרטים

השאירו פרטים כאן ונציג מטעמינו ייצור אתכם קשר בנוגע לאפשרויות מימון חוץ בנקאיות לעסק שלכם!

קצת על התהליך שלנו

BBI מתמחה במגוון פתרונות אשראי לעסקים ולבעלי נכסים, כחלק מהמומחיות שלנו אנו יודעים לתת לכם את הפיתרון הנכון בשבילכם, הלוואות חוץ בנקאיות, קווי אשראי, הלוואות כנגד נכסים וכל פיתרון מימון שיאפשר לכם לצמוח.

הלוואות אלו נועדות לשיפור התזרים של העסק וניתן לפרוס אותן עד 96 חודשים. לרוב הלוואות אלו יהיו בעלות ריבית נמוכה ביותר ויהוו חלופה בנקאית.

אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך, מפתיחת הבקשה ועד קבלת ההלוואה לחשבונכם.

יבואנים רבים נתקלים בקושי רב בגיוס אשראי חוץ בנקאי למטרות ייבוא, הייבוא הינו הליבה של העסק ולרוב יהיה מאופיין באשראים לטווח קצר. אנו מתמחים בפתיחת מסגרות אשראי ייעודיות לייבוא הכוללות לבחירתכם את כל המעטפת, מרגע התשלום ליצרן בחו״ל ועד התאמת עמיל מכס ושחרור הסחורה בארץ.

היכולת למנף את הנכסים העסקיים או הפרטיים יכולה להוות אלטרנטיבה ייחודית לבנקים כאשר קיים נכס שניתן לקבל אשראי נגדו.

הייחודיות בפיתרון שאנו מציעים – שעבוד מדרגה שנייה על נכס שכבר משועבד לבנק וכן קבלת מימון עד גובה 80% משווי הבטוחה מבלי צורך להיות משעבדים ראשונים.

הלוואות אלו יכולות להיפרס עד 40 שנה ולהקל משמעותית על ההחזר החודשי, מה שיאפשר לקחת הלוואה אחת מרכזית וסגירת שאר ההלוואות האחרות שמכבידות על התזרים החודשי.

כחלק מהייחודיות שלנו בשוק האשראי החוץ בנקאי, אנו יודעים לספק לכל עסק הזקוק לערבות – ערבות חוץ בנקאית.

ערבויות אלו יכולות לשמש לטובת מכרז, ביצוע או מקדמה של פרויקט קבלני ואף ערבות לשכר דירה כאשר העסק שוכר נכס שמצריך פיקדון בנקאי, דבר החוסם את הנזילות העסקית.

כל ערבות הינה מקרה לגופה, אנחנו כאן לשירותכם לכל שאלה על מנת להתאים את הפיתרון שהכי תואם לעסק שלכם.

אנו יודעים כי בעלי עסקים רבים זקוקים לעיתים למסגרת קצרת טווח על מנת לשלם לספקיהם, שירות זה מאפשר לעסק לשלם לספק במיידי ולדחות את התשלום לגוף המימון ב – 180 יום נוספים. בעצם במקום תשלום מזומן, בעל העסק מרוויח תנאי תשלום ״שוטף 180״.

פגישה אישית או שיחת טלפון - אצלכם או אצלנו

בה נכיר ונלמד את העסק שלכם, נבין את הצרכים שלכם ונבנה עבורכם את אפשרויות המימון הכי נכונות.

בכל רגע ובכל מקום

אנו מאמינים בתהליך דיגיטלי 100% שלא מצריך מכם לצאת מהמשרד או לפגוע בזמן עבודה יקר.

ריביות זולות

דווקא בתקופה בה הריבית עולה ועולה, אנו יודעים להתאים לכם את המימון הנכון ביותר ולדעת להוזיל לכם את הריביות, לפעמים אנחנו אפילו יותר זולים מהבנק...

קבלת האשראי

לאחר שנבחר ביחד את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר, אתם תאשרו את התנאים ותקבלו את כספי ההלוואה לחשבונות החברה. את העמלה שלנו - תשלמו רק לאחר שקיבלתם את האשראי.

תסמכו על הטובים ביותר!

הצוות שלנו מורכב מרואי חשבון וכלכלנים יוצאי הפירמות הגדולות ביותר (Big – 4) 

אנו מאמינים כי חברות טובות צריכות אנשים טובים. כלל הצוות שלנו מורכב מהמקצוענים ביותר, אנו יכולים לגייס לכם אשראי החל מ – 200,000₪ וללא הגבלת סכום, ההלוואה הכי גדולה שגייסנו עמדה על 90 מיליון ₪.

לכם רק נשאר לאתגר אותנו.

לקוחות ממליצים our word for it

5/5

פנינו לחברת BBI , והשגנו במהירות את המטרות שלנו , קיבלנו כלכלן צמוד , רו"ח שהמליץ ופתח לנו המון דלתות , מדובר באחת החברות הכי מקצועיות בישראל בתחום קבלת אשראי לעסקים . בסוף הכי כדאי לעבוד רק עם BBI .

איציק מור - רשת לחייל ולטייל
5/5

ממליץ בחום על חברת בי בי אי, מקצוענים, יעילים ויודעים לספק את הסחורה !!

אילן בן - ישי - יו״ר קבוצת נטו פיננסים
5/5

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם

אשראי חוץ בנקאי מעולם לא היה פשוט יותר!

"אנחנו עוזרים לעסקים לא לפספס הזדמנויות"

הברירה שבין הרמת ידיים לאור דחיית בקשת אשראי מצד הבנקים, לעומת צמיחה עסקית באמצעות אשראי חוץ בנקאי ברורה כשמש בחברת BBI.
השאירו פרטים ונשמור על קשר : )

ט.ל.ח. כל התוכן המצוי באתר בי.בי.איי הינו מידע כללי, והוא אינו מהווה ייעוץ משפטי כהגדרתו בחוק, ואינו מתיימר להיות ייעוץ כזה. על המעוניינים בייעוץ משפטי פרטני לפנות לעורך דין העוסק בתחום הרלוונטי. פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינם באחריות המשתמש בלבד, ובעלי האתר אינם אחראים לכל נזק או תוצאה שייגרמו בעקבות הסתמכות על המידע המופיע באתר זה. אין לראות באמור לעיל כל התחייבות להענקת הלוואה או העמדת אשראי. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

© 2023 – Designed and developed by VOODOO studios | All right reserved​ | Digital Marketing By eMojo

דילוג לתוכן