שאלות ותשובות

אנו מתאמים שיחת היכרות מקצועית עם כל לקוח שפונה אלינו, בשיחה אנו מבינים את ההיתכנות שלו בקבלת הלוואה ואת הצורך האמיתי שלו, לאחר השיחה המקצועית אנו מתחילים בתהליך גיוס האשראי שנמשך לרוב עד 48 שעות. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר שלנו.

כל עסק אשר רשום בצורה רשמית במדינת ישראל (חברה בע״מ, חברה ציבורית, עוסק מורשה, עמותה ושותפות) ומחזור ההכנסות שלו עומד על מעל ל- 5 מיליון ₪ יכול להיעזר בשירות שלנו, אנו עובדים רק עם עסקים תקינים בנקאית, ללא החזרי אכ״מ או הוצאות לפועל.

לרוב, הלוואות מאושרות אצלנו תוך 48 שעות מרגע פתיחת הבקשה, כמובן ששיתוף הפעולה שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת התהליך. לאחר אישור ההלוואה ישנם מספר עניינים טכניים וכספי ההלוואה מוזרמים לרוב בתוך 24 שעות נוספות.

לא, השירות שלנו ניתן על בסיס הצלחה בלבד. לקיחת ההלוואה היא לשיקולך בלבד, אנו כאן כדי לייעץ.

הלוואה עסקית חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת על ידי מוסדות הלוואות אלטרנטיביים, כגון חברות ביטוח, מלווים עמית לעמית (P2P), גופי אשראי חוץ בנקאיים ועוד. אלו באים במקום הבנקים המסורתיים.

הלוואות עסקיות חוץ בנקאיות בישראל עשויות להיות בעלות תהליך הגשה מהיר יותר ואפשרויות החזר גמישות יותר בהשוואה להלוואות בנקאיות, למרות זאת לעיתים הלוואות אלו אף זולות יותר מהבנקים ויודעות להשתוות מבחינת משך פריסת ההלוואה ותנאים נוספים.

קריטריוני הזכאות להלוואה עסקית חוץ בנקאית בישראל עשויים לכלול הכנסה שנתית מינימלית, זמן בעסקים ודרישות לדירוג אשראי תקין.

סכום ההלוואה משתנה בהתאם לתקופת ההחזר.

רוב ההלוואות לטווחים הארוכים דרך בי.בי.אי יהיו החל מ – 500,000₪ וההלוואות לטווח קצר יהיו החל מ – 250,000₪.

הריבית הממוצעת ללקוחותינו עמדה בשנת 2022 על פריים + 3.5%, כמו כן חשוב לקחת בחשבון שהריבית משתנה בין עסקה לעסקה ונגזרת ממשתנים רבים.

הלוואת הדגל שלנו היא 1,000,000₪ ללא שעבודים או בטוחות. לעיתים יש צורך בבטחונות, ערבות חיצונית ואף שעבוד נכס על מנת להתאים את תנאי העסקה לבקשת הגוף המממן. כמו כן, שעבוד של נכס לרוב יפחית את הריבית בהלוואה תוך הפחתת הסיכון.

סכום ההלוואה המקסימלי שיכול הלווה לקבל ממלווה חוץ בנקאי בישראל משתנה לפי מלווה ומתבסס על גורמים כמו כושר האשראי של הלווה, הכנסותיו והוותק העסקי שלו. אנו מתמחים בהלוואות לכל סכום ולכל תקופה, השיא ששברנו היה 90 מיליון ₪, מוכנים להיות הבאים בתור ?

הצוות של בי.בי.אי מורכב מרואי חשבון, כלכלנים, יועצים ואנשי שיווק.

אנו חיים את שוק האשראי החוץ בנקאי והבנקאי בשנים האחרונות וערים לשינויים בעקבות המצב בעולם.

לנו את הניסיון והמיומנות בגיוס הון, חוב, ערבויות או כל פיתרון פיננסי אחר שתצטרכו זאת על ידי שיתופי פעולה רבים שיצרנו.

לבי.בי.אי מעל 500 לקוחות, כל לקוח והייחודיות שלו. בממוצע, 90% מהלקוחות שלנו פונים אלינו לאחר חצי שנה לבחינת הלוואה נוספת להצמחת העסק שלהם. נשמח לספק המלצות של לקוחות לפי דרישה.